O Royal Catering

Historia Royal Catering rozpoczyna się w głowie 16-letniego Bartosza Siekierka, który już wtedy postawił sobie za cel stworzenie najlepszej firmy cateringowej w Polsce.

Przez kolejne 4 lata nabierał on doświadczenia, praktykując u renomowanych specjalistów z branży, szlifował swoje umiejętności organizacyjne. Kompetencje zdobywał pracując przy obsłudze wydarzeń organizowanych dla najznamienitszych postaci świata polityki i biznesu. W 2005 roku, gdy skończył 20 lat, otworzył własną firmę.

Początkowo głównym kanałem pozyskiwania klientów była „poczta pantoflowa”, szybko jednak dzięki determinacji i ciężkiej pracy, wsparciu żony Elżbiety oraz reinwestowaniu większości zarabianych środków, firma zaczęła się rozrastać, odnosić sukcesy i pozyskiwać coraz to większe i poważniejsze zlecenia.

Dziś właściciele firmy dużo podróżują, a podpatrzone na świecie połączenia smaków oraz trendy ekspozycyjne wprowadzają do swojej oferty. Bartosz Siekierka: „Naszą usługę traktujemy holistycznie, wierzymy, że to co jemy wpływa na jakość naszej energii, a tym samym życia. Mamy apetyt na życie i chcemy się nim dzielić ze światem. Nasze hasło to #ciesz się chwilą i właśnie to chcemy Wam podać ma tacy: niesamowite wrażenia smakowe, radość i szczęście”.

Zespół

Firmę tworzą ludzie. Szczególnie tacy, którzy posiadają pasję i żyją tym, co robią. Zespół Royal Catering jest nie tylko zgrany, ale przede wszystkim bardzo zaangażowany w misję firmy, jaką jest oferowanie usługi, która przekracza oczekiwania klienta i jest ukierunkowana na tworzenie emocji.

Jesteśmy jedną ekipą pozytywnie nastawionych do życia ludzi, której poszczególni członkowie wzajemnie się inspirują, zarażają pozytywnym nastawianiem, wspierają, gdy zachodzi taka potrzeba.

Razem mamy 2452 lat oraz 118,3 metrów wzrostu. Część z nas jest domatorami, a niektórzy uprawiają sporty ekstremalne jak np. wspinaczka wysokogórska. Niektórzy z nas nie mają dzieci, a niektórzy mają ich aż 11cioro!!! Jedni wolą motory, inni biorą udział w wyścigach samochodowych, co wbrew pozorom jest bardzo przydatne w pracy 😉 Łączy nas jedno – spełniamy się zawodowo, a nade wszystko uwielbiamy radość, jaką dajemy naszym Klientom.

Zielona polityka

Działając z nami dbasz o środowisko naturalne

 

ZAKUPY Żywność kupujemy świadomie i racjonalnie pod względem ilości01
OPAKOWANIA używamy opakowań wielorazowego użytku02
ENERGIA zamontowaliśmy system oświetlenia redukujący zużycie energii elektrycznej03

04WODA posiadamy krany ograniczające straty wody
05ŚRODKI CZYSTOŚCI stosujemy wyłącznie ekologiczne
06RECYCLING prowadzimy segregację odpadów

Wybór cateringu na event nie jest rzeczą łatwą. Dzieje się tak z co najmniej kilku powodów. Po pierwsze, na rynku można znaleźć bardzo wiele firm, oferujących cateringi na wesele, różnorodne przyjęcia i wydarzenia okolicznościowe. Duży wybór daje poczucie kontroli i sprawia, że klient czuje, że ma szansę dobrać takiego usługodawcę do współpracy, który zapewni mu optymalną pomoc. Niestety szeroki wybór opcji może też czasem paraliżować. Pojawia się wtedy niepewność, że istnieje lepsza opcja, z którą jeszcze nie mieliśmy okazji się zapoznać.

Kolejny powód, dla którego poszukiwanie cateringu może być męczące to duże ambicje organizatora imprezy. Każdy gospodarz wydarzenia chce przecież, żeby zapamiętano go jako dobrego planistę. To z kolei nie będzie możliwe, jeśli event obsłuży nieprofesjonalna firma cateringowa.

Wszystkie te emocje są całkowicie uzasadnione i osoby poszukujące usługodawców, nierzadko je odczuwają. Dla osób, które borykają się z takimi problemami mamy dobrą wiadomość – nie muszą już Państwo dłużej szukać.

Profesjonalny catering w Warszawie – w jaki sposób obsługujemy wydarzenia?

Poznajemy specyfikę zlecenia

Ten etap jest ważny, bo pozwala nam właściwie dobrać menu czy też zaplanować, jak dania mają być podane. Bankiet w ogrodzie ma zupełnie inny charakter niż np. wesele. W tym pierwszym przypadku postawić należy na przekąski, które można spożyć sprawnie i szybko, bez strachu o to, że np. ubrudzone zostanie ubranie. Podczas przyjęcia weselnego rzecz ma się zupełnie inaczej. Dania powinny prezentować się na talerzu wykwintnie, a kwestia wygodnego spożywania jedzenia w ruchu przestaje mieć znaczenie. Dzięki naszemu doświadczeniu  jesteśmy w stanie tak zaplanować wygląd dań, ich rozmieszczenie i sposób podania, żeby goście wydarzenia czuli się komfortowo.

Korzystamy z naszego doświadczenia

Do tej pory zrealizowaliśmy różnorodne zlecenia. Doskonale znamy specyfikę kameralnych komunii, wesel, chrztów i pikników. Wiemy też, w jaki sposób należy obsłużyć ogromne imprezy, wystawne wesela oraz konferencje i kongresy. Kluczem do sprawnie zrealizowanego cateringu jest dobra organizacja pracy. Właściwie rozdzielenie obowiązków i zadań sprawia, że podczas wydarzenia działamy jak dobrze naoliwiony mechanizm. Takie podejście sprawiło, że mamy bardzo różnorodną klientelę. Każda z tych osób docenia u nas jeden z najważniejszych wyznaczników dobrego cateringu, czyli smaczne jedzenie.

Pyszne i piękne dania

Wierzymy, że proces spożywania posiłku zaczyna się od … zmysłu wzroku. Oczy karmią się pięknym, smakowitym widokiem starterów, głównych dań, deserów i przekąsek. Dbamy o to, żeby taka pierwsza styczność z naszym jedzeniem była dla klientów pozytywnym doświadczeniem. W efekcie wygląd serwowanych dań zachęca tak mocno do skosztowania przysmaku, że nawet osoba o żelaznej samokontroli będzie miała problem, żeby powstrzymać się przed spróbowaniem dania. Estetyczne wykonanie to tylko jedna z cech naszego jedzenia. Stawiamy na głębokie, zróżnicowane, świeże smaki. Aby osiągnąć taki efekt, zatrudniamy najlepszych kucharzy. Ogromne znaczenie ma również to, gdzie się zaopatrujemy. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami, którzy regularnie dostarczają nam przepyszne i świeże produkty.

Profesjonalna pomoc to gwarancja udanego eventu

Nieprzerwanie się rozwijamy i jesteśmy gotowi na nowe wyzwania. Nasza praca daje nam ogromną satysfakcję, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z entuzjazmem. Priorytetowo traktujemy dobrą współpracę z klientem. Kładziemy nacisk na świetną komunikację, zrozumienie i profesjonalizm. Zgłaszając się do naszej firmy cateringowej, będą mogli mieć Państwo pewność, że tak ważny element eventu, jak catering, powierzacie sprawdzonemu usługodawcy. Opinie naszych dotychczasowych klientów potwierdzają, że nasza strategia jest strzałem w dziesiątkę. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością. Szczególnie zachęcamy do sprawdzenia, jak wyglądały nasze dotychczasowe realizacje. Chętnie opowiemy o ofercie firmy, dlatego, w razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Royal Group sp. z o.o.
ul Korkowa 47
04-502 Warszawa
tel. +48 22 225 27 97
e-mail: catering@royal-catering.pl