Venues


EXPO XXI
Prądzyńskiego 12/14
Warszawa
www.expoxxxi.pl

EXPO XXI to nowoczesny i wszechstronny obiekt na mapie Warszawy, gotowy do profesjonalnej obsługi wszelkiego rodzaju wydarzeń specjalnych.
Świetnie zlokalizowany, popularny i lubiany obiekt, gości w ciągu roku ponad 200 różnego rodzaju imprez, także cyklicznych, w tym wystawy, konferencje, eventy zamknięte, pokazy mody, seminaria, bankiety, targi, imprezy kulturalne i sportowe oraz koncerty i plany zdjęciowe.


Teatr 6. piętro
PKiN, Pl. Defilad 1
Warszawa
www.teatr6pietro.pl

Założony w 2010 r. przez Michała Żebrowskiego i Eugeniusza Korina jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych warszawskich teatrów. Jego siedziba mieści się w Sali Koncertowej, na 6. piętrze Pałacu Kultury w Warszawie. Od początku istnienia kieruje się zasadą Wyższy Poziom Teatru. Teatr rozpoczął działalność 6 marca 2010 roku premierą komedii Woody’ego AllenaZagraj to jeszcze raz, Sam”. Spektakl grany jest do dziś. Repertuar Teatru 6. piętro to przede wszystkim ponadczasowe i uniwersalne komedie, takie jak „Piękna Lucynda” w reż. Eugeniusza Korina, „Ożenek” w reż. Andrzeja Bubienia. Na scenie można podziwiać sztuki zarówno polskich, jak i zagranicznych autorów. W teatrze wystawiane są też spektakle muzyczne i kabaretowe.
Spektakle Teatru 6. piętro cechują się widowiskowymi inscenizacjami i staranną scenografią. Organizowane są również spektakle wyjazdowe, dzięki czemu sztuki wystawiane przez Teatr 6. piętro mogą oglądać widzowie spoza Warszawy.
Poza produkcją spektakli teatralnych, Teatr 6. piętro realizuje także projekty specjalne: koncerty, spotkania, konferencje oraz Projekt Sztuka na 6. i kampanie edukacyjne.


Salonik Teatru 6. Piętro
PKiN
Pl. Defilad 1
Warszawa
www.teatr6pietro.pl/salonik

Salonik to pełna elegancji przestrzeń dedykowana dla grup zorganizowanych. Idealne miejsce na  kameralne spotkania np. urodziny, wigilię firmową, przyjęcie koktajlowe, uroczystą kolację, spotkania okolicznościowe czy bankiet do 30 osób. Zorganizujesz tu wyjątkowe, kameralne wydarzenie które będzie idealnym uzupełnieniem oferty artystycznej Teatru 6.piętro.


GOLF PARKS POLAND
ul. Zygmunta Vogla 19
Warszawa
www.golfparkspoland.pl

Obiekt treningowy do nauki i doskonalenia gry w golfa w zielonej części Wilanowa. Czynny codziennie, przez cały rok. Wyjątkowe miejsce do organizacji różnego typu wydarzeń – spotkań integracyjnych, biznesowych, pikników firmowych i rodzinnych.
Historia Golf Parks Poland sięga 1997 roku. Naszym pierwszym obiektem golfowym był sezonowy driving range w Hotelu Bryza w Juracie.
W maju 2001 r. przenieśliśmy działalność do Warszawy, otwierając całoroczny obiekt treningowy w obecnym miejscu, przy ul. Zygmunta Vogla w Wilanowie. Na jego dziesięciolecie dodaliśmy pole pitch&putt. W ciągu ponad 20 lat działalności nauczyliśmy grać w golfa tysiące osób.
Zależy nam na popularyzacji golfa wśród mieszkańców Warszawy. Zachęcamy do ruchu na świeżym powietrzu, a wśród naszych wartości jest także kontakt z naturą, dlatego na terenie Golf Parks Poland używamy jedynie nawozów organicznych, bez pestycydów, a na polu pitch&putt wysiewamy łąkę kwietną dla pszczół.


ADN Centrum Konferencyjne
Browary Warszawskie
ul. Grzybowska 56
Warszawa
www.ckadn.pl

ADN Centrum Konferencyjne to 25 nowoczesnych sal w samym centrum Warszawy. Do dyspozycji naszych gości oddajemy dwa tarasy, na których w okresie letnim przy kawie można się odprężyć i poczuć smak nowoczesnej europejskiej metropolii. Zapraszamy również do przestronnego foyer, gdzie oprócz pysznych przekąsek oraz serwowanego lunchu, umożliwiamy naszym klientom zorganizowanie stoisk wystawienniczych oraz punktów informacyjnych. Dodatkowo nasz doświadczony zespół zorganizuje dla Państwa oprawę wizualną oraz sprzęt techniczny niezbędny do wyniesienia Państwa wydarzenia na wyższy poziom. Zajmujemy się obsługą i organizacją wydarzeń w każdym najdrobniejszym detalu. Każdą z sal w naszym centrum można zaaranżować w dowolny sposób, wyposażając zarówno w standardowe meble konferencyjne jak również w niestereotypowe rozwiązania (np. hamaki, krzesła brazylijskie, kanapy i loże). Kompleks znajduje się w samym centrum Warszawy, 10 minut jazdy samochodem od Dworca Centralnego i 20 minut od Lotniska Chopina.


BUTELKOWNIA
Plac Konesera 2
Warszawa
www.butelkownia.pl

Butelkownia to centrum eventowe zaprojektowane w oryginalnym, industrialnym stylu. Jego wyjątkowy design, nowoczesne zaplecze techniczne i elastyczna powierzchnia stanowią idealną bazę dla najwyższej jakości eventów biznesowych i wieczornych imprez.
Doskonała akustyka, ustawność sal, duże windy towarowe, dostępność światła dziennego, pomieszczenia dodatkowe z garderobami i funkcjami gastronomicznymi stwarzają nieograniczone możliwość adaptacji na dowolny format spotkań.


OKIEM ŻONY I MATKI- WEDDINGS EVENTS DÉCOR
Łomianki k. Warszawy
www.okiemzonyimatki.pl

Projektantki wydarzeń pełnych emocji i pięknych wspomnień.Iza jest założycielką i właścicielką Okiem Żony i Matki- Weddings Events Decor oraz certyfikowaną wedding plannerką i dekoratorką. Razem z Sylwią – ślubno-eventową ekspertką tworzy agencję, która zajmuje się kompleksową organizacją i dekorowaniem uroczystości ślubno-weselnych, eventów firmowych, czy przyjęć rodzinnych.
Konsultantki Okiem Żony i Matki to profesjonalistki dbające o najwyższą jakość świadczonych usług, ale przede wszystkim o emocje, którymi obdarzają swoje Młode Pary, ich rodziny i przyjaciół opiekując się nimi podczas tworzenia najwspanialszego dnia w ich życiu.


BFORT
Fort Mokotów
ul. Racławicka 99
Warszawa
www.fortmokotow.pl/bfort-eventownia

B’Fort to 360 mkw. przestrzeni w industrialnym stylu, idealnej do organizacji każdego rodzaju wydarzenia. Miejsce dające wiele możliwości aranżacji, którego dodatkowym atutem jest przestronny taras. To nie tylko budynek, ale i również otaczająca go natura, dzięki której można odetchnąć od zgiełku miasta. Miejsce doskonale sprawdzi się przy prywatnych i firmowych wydarzeniach, w którym możesz zorganizować: targi, konferencje, wystawy, wesela, imprezy okolicznościowe, wydarzenia rozrywkowe, produkcje filmowe, sesje zdjęciowe, i inne. Teren znajduje się 15 minut autem od centrum Warszawy w historycznym Forcie Mokotów.


TEATR WAM
Galeria Młociny – Poziom +2
ul. Zgrupowania AK Kampinos 15
01-943 Warszawa
www.teatrwam.pl

TEATR WAM to pierwszy Musicalowo-Edukacyjny Teatr dla dzieci i młodzieży. Miejsce stworzone z miłości do sceny oraz pasji do realizowania ambitnych i wartościowych produkcji zarówno dla młodych widzów jak i ich rodziców. To także idealne miejsce do organizacji wszelkich wydarzeń kulturalnych, spotkań firmowych, konferencji oraz szkoleń.


STODOŁA PAROLE
ul. Olesińska 20
Parole
www.stodolaparole.com

Stodoła Parole to nowe miejsce na mapie eventowej. Rustykalna przestrzeń 25 km od Warszawy. Drewniana stodoła pokryta strzechą w otoczeniu słoneczników na tle panoramy Warszawy.
Stodoła jest częścią siedliska o powierzchni 3000 m2. Do dyspozycji naszych gości jest stodoła o powierzchni 120 m2, pomieszczenie dla firmy cateringowej, toalety.
W pakiecie posiadacie również stoły i krzesła dla 100 osób. Do dyspozycji gości jest również 80 metrowy przylegający do stodoły zewnętrzny i zadaszony parkiet oraz miejsce na rożen/ognisko.
Jeżeli poszukujecie oryginalnego miejsca to Stodoła Parole jest dla Was.

Kontakt

Royal Group sp. z o.o.
ul Korkowa 47
04-502 Warszawa
tel. +48 22 225 27 97
e-mail: catering@royal-catering.pl