... jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej współpracy, a mając na uwadze wysoką jakość i solidność wykonywania usług przez tę firmę, polecamy ją tym, którzy oczekują gwarancji realizacji zamówień na najwyższym poziomie.

Noble ConciergeEdyta Brykała, Dyrektor Zarządzający
Noble Concierge

 

Firma dała się poznać jako rzetelny i terminowy wykonawca usług gastronomicznych, dbający nie tylko o smak i estetykę przygotowywanych potraw, ale również o atrakcyjne szczegóły scenerii miejsca i aranżacji bufetów cateringowych.

Inter CarsAnna Kopacz, Dział HR
Inter Cars

 

...usługi świadczone są w sposób profesjonalny, jesteśmy bardzo zadowoleni i z całą pewnością możemy polecić firmę jako rzetelnego dostawcę.

Kompania PiwowarskaMałgorzata Figórska
Kompania Piwowarska

 

... współpracujemy od wielu lat... Firma wykazuje się pełnym zaangażowaniem: od adaptacji pomieszczeń, przez aranżację ciekawych bufetów, po fachową obsługę kelnerską i smaczne oraz estetycznie podane dania.

Levi StraussAksana Tsybruk
Levi Strauss

 

Royal Catering obsługiwał dla nas przez 6 dni Mędzynarodowy Kongres, w którym brało udział ponad 800 osób z całego świata, zapewniając całodzienne wyżywienie ... zachwycił nas profesjonalizm oraz elastyczność Royal Catering ... Niniejszym gorąco polecamy Royal Catering, jako firmę, która podczas organizacji cateringu przekroczyła nasze oczekiwania

PastorMaciej Knechciak
Pastor

 

Z firmą Royal Catering współpracujemy od kilku lat... Elegancka aranżacja stołów, profesjonalna i dyskretna obsługa...

Mercedes-Benz WarszawaJanusz Kostrzewski, Kierownik ds. Marketingu
Mercedes-Benz Warszawa

 

... rekomendujemy firmę Royal Catering i wyrażamy najwyższe zadowolenie z wykonanych przez nią usług.

Teatr KwadratAndrzej Nejman, Aktor
Teatr Kwadrat

 

...serdecznie polecamy wszystkim wielbicielom dobrej kuchni oraz sprawnej obsługi Royal Catering. Od wielu lat zarówno my jak i nasi przyjaciele korzystamy z zadowoleniem z usług tej firmy. Polecamy!

Dom prywatnyAnna i Andrzej Sznek
Dom prywatny

 

Pełen profesjonalizm, rzetelność, elastyczność oraz terminowość skłaniają nas nieustannie do dalszej współpracy z Royal Catering.

Horiba MedicalAgnieszka Łuszczewska, Dyrektor Generalny
Horiba Medical

 

Z firmą Royal Catering organizowaliśmy konferencję naukową dla ponad 800 lekarzy. ... Obsługa była profesjonalna, szybka, potrawy smaczne i efektownie podane.

Polska Fundacja GastroenterologiiJolanta Kozłowska
Polska Fundacja Gastroenterologii

 

...wyszukane menu, które przeszło oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości, niebanalna aranżacja bufetów, obsługa kelnerska na najwyższym poziomie – najwyższa nota!

Dom prywatnyAleksandra Ludwiczak, Architekt Wnętrz
Dom prywatny

 

...przedstawiciele Royal Catering dokładnie poznawali preferencje i wymagania naszej firmy... Doceniając solidność i terminowość świadczonych usług. Polecam Royal Catering jako godnego zaufania partnera.

LionBridgeTomasz Kotuła, Dyrektor Administracyjny
LionBridge

 

Firma Royal Catering wykazuje się wyjątkowym profesjonalizmem, dyspozycyjnością oraz potrafi sprostać wszystkim, nawet najbardziej specyficznym wymaganiom klienta.

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek UjazdowskiJoanna Szwejcowska, Z-ca Dyrektora
Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski

 

...współpracowaliśmy z firmą Royal Catering przy wielu organizowanych przez nas wydarzeniach. Między innymi przy okazji organizacji bankietu na 4 000 osób. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zróżnicowanego menu oraz bardzo wysokiej jakości obsługi.

Creative Media ConciergeGrażyna Beck, Wiceprezes
Creative Media Concierge