POCZĄTKI   ZESPÓŁ   W CYFRACH   ZIELONA POLITYKA

POCZĄTKI

Historia Royal Catering rozpoczyna się w głowie 16-letniego Bartosza Siekierki, który już wtedy postawił sobie za cel stworzenie największej firmy cateringowej w Polsce. Przez kolejne 4 lata nabierał on doświadczenia, praktykując u renomowanych specjalistów z branży, szlifował swoje umiejętności organizacyjne. Kompetencje zdobywał pracując przy obsłudze wydarzeń organizowanych dla najznamienitszych postaci świata polityki i biznesu. W 2005 roku, gdy skończył 20 lat, otworzył własną działalność cateringową, która dzięki determinacji i ciężkiej pracy szybko zaczęła odnosić sukcesy i pozyskiwać coraz to większe i poważniejsze zlecenia.

Bartoszowi od samego początku zależało, by oferta Royal Catering była kompleksowa. Będąc perfekcjonistą wiedział, że tylko pełna i profesjonalna obsługa będzie właściwą drogą do sukcesu. Realizując swoją wizję w kolejnych latach założył własną wypożyczalnię sprzętu gastronomicznego GASTRO RENTAL oraz cukiernię CakeBoss.pl W ten sposób marka Royal Catering stała się całkowicie samowystarczalna i niezależna.

Bartosz Siekierka: „Komponujemy wyjątkowe przeżycia podawane w niezwykłej oprawie. Przygotowując unikalne menu odpowiadające potrzebom klientów, szukamy nie tylko harmonii i spójności, ale także ekscytacji dla zmysłów. Nasze hasło to „celebruj chwile” – bo właśnie to chcemy Wam podać ma tacy: niesamowite wrażenia, radość i szczęście.

ZESPÓŁ

Firmę tworzą ludzie. Szczególnie tacy, którzy posiadają pasję i żyją tym, co robią. Zespół Royal Catering jest nie tylko zgrany, ale przede wszystkim bardzo zaangażowany w misję firmy, jaką jest oferowanie usługi, która przekracza oczekiwania klienta i jest ukierunkowana na tworzenie emocji.

Jesteśmy jedną ekipą pozytywnie nastawionych do życia ludzi, której poszczególni członkowie wzajemnie się inspirują, zarażają pozytywnym nastawianiem, wspierają, gdy zachodzi taka potrzeba.

Razem mamy 2452 lat oraz 118,3 metrów wzrostu. Część z nas jest domatorami, a niektórzy uprawiają sporty ekstremalne jak np. wspinaczka wysokogórska. Niektórzy z nas nie mają dzieci, a niektórzy mają ich aż 11cioro!!! Jedni wolą motory, inni biorą udział w wyścigach samochodowych, co wbrew pozorom jest bardzo przydatne w pracy ;) Łączy nas jedno - spełniamy się zawodowo, a nade wszystko uwielbiamy radość, jaką dajemy naszym Klientom.

1

2

ZIELONA POLITYKA

Royal Catering jest marką przyjazną dla środowiska naturalnego.

Realizując ten cel, wdrożyliśmy strategię CSR, w myśl której organizacja naszej pracy zakłada odpowiedzialne podejście przede wszystkim do kwestii związanych z niemarnowaniem żywności i recyclingiem.

Będąc firmą odpowiedzialną społecznie, prowadzimy następujące działania:

  • żywność kupujemy świadomie i racjonalnie pod względem ilości
  • używamy opakowań wielorazowego użytku
  • posiadamy krany ograniczające straty wody
  • stosujemy środki czystości ekologiczne
  • pilnujemy redukcji strat energii