aboutUsPhotoNasza firma cateringowa z Warszawy specjalizuje się z obsłudze spotkań firmowych. Dzięki nam każde wydarzenie będzie wzbogacone o wyjątkowo pyszne i elegancko prezentujące się dania. Wychodzimy naprzeciwko potrzebom naszych klientów i możemy przygotować także dla ciebie wyjątkowe wydarzenie pełne pysznych smaków, zachwycających aromatów oraz z profesjonalną obsługą.

Obsługujemy różnego rodzaju spotkania biznesowe – bankiety, gale, konferencje, szkolenia, imprezy integracyjne oraz innego rodzaju wydarzenia, podczas których wyśmienite dania są podstawą. W naszym menu znajduje się pełna gama potraw kuchni polskiej oraz inspirowanej kuchniami innych krajów – oferujemy gotowe zestawy oraz możemy skomponować indywidualne, które będą uwzględniały wymagania naszych klientów.

Dania serwujemy najczęściej w formie bufetów zimnych, gorących oraz sałatkowych, także podajemy przystawki, deski mięs i serów, dodatki, desery oraz napoje. Dopasujemy się specjalnie do charakteru wydarzenia organizowanego przez ciebie i służymy poradami. Jednocześnie zapewniamy także terminowość dostawy dań, dlatego nie musisz obawiać się, że nie dojadą one na czas.

W branży cateringowej posiadamy wieloletnie doświadczenie. Jako firma cateringowa z Warszawy braliśmy już udział w licznych wydarzeniach – wiemy, w jaki sposób sprawić, aby każde spotkanie, czy to firmowe, czy prywatne, było niezapomnianą chwilą. Z naszą smaczną kuchnią i sympatyczną obsługą każde przemieni się w ucztę pełną wyśmienitych potraw.

Specjalizujemy się w obsłudze cateringowej niemalże wszystkich wydarzeń. Dla naszych klientów dostarczamy dania na imprezy prywatne takie jak wesela, komunie, rocznice, urodziny, imieniny, a także na imprezy firmowe, w tym między innymi na konferencje, szkolenia, bankiety, gale. Także serwujemy dania podczas imprez plenerowych – na pikniki, garden party i grill party.

Możemy zagwarantować ci znacznie więcej niż inne firmy cateringowe w Warszawie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co powoduje, że możemy przyszykować na twoje przyjęcie takie dania, które będą podkreśleniem jego wyjątkowości. Nasi kucharze zadbają o to, aby zachwycały one nie tylko swoim aromatem oraz smakiem, ale również wyglądem, dlatego z pewnością będą piękną ozdobą stołu. To powoduje, że każdy z gości wydarzenia będzie zachwycony, a ono same zostanie bezsprzecznie zapamiętane na długi czas.

Gdy chcesz skorzystać z naszej oferty cateringowej, zapraszamy do skontaktowania się z nami!