aboutUsPhotoPlanujesz rodzinne wesele w swoim w domu? A może chcesz urządzić przyjęcie w swoim ogrodzie? Z naszą firmą to żaden problem – zadbamy o to, aby to wydarzenie mogło zapisać się na zawsze w pamięci twojej i wszystkich gości.
Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży cateringowej w Warszawie organizujemy wydarzenia różnego rodzaju, dostarczając pyszne dania w eleganckim wydaniu. Jesteśmy skoncentrowani na tym, aby każdy z naszych klientów był całkowicie zadowolony z tego, co możemy mu zagwarantować, dlatego też jeżeli zależy ci na udanym przyjęciu weselnym, które będzie obfitowało w wyśmienite potrawy, wtedy jesteśmy całkowicie do usług.
Nasz catering na wesele to szeroki wybór dań bankietowych – kuchni polskiej oraz kuchni innych krajów. Prezentujemy naszym gościom menu, w którym znajdują się wszystkie dania – możemy pomóc w ich wyselekcjonowaniu lub zaproponować gotowe, sprawdzone już na setkach spotkań zestawy. Do przygotowywania dań wykorzystujemy świeże, zdrowie składniki od naszych sprawdzonych dostawców. Nasi kucharze to znawcy techniki kulinarnej posiadający wieloletnie doświadczenie – przygotują dla ciebie nawet najbardziej kunsztowne dania czarujące swoim aromatem, smakiem oraz wyglądem.
Jeżeli chcesz zamówić catering, Warszawa to miasto, gdzie czeka na ciebie wiele ofert, ale tylko nasza to gwarancja pełnego zadowolenia podczas tego najważniejszego przyjęcia będącego celebrą zawarcia małżeństwa. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą pełną ofertą!